3 mln klientów Energii

2 lutego 2018, 12:47
energa-gdansk-16
Fot.:Energa
Energetyka24
Energetyka24

Energa dynamicznie rozwija sieć salonów dla swoich klientów, których liczba znacząca przekroczyła już 3 mln. Do 67 placówek, jakie znaleźć można w całym kraju, dołączyła z końcem stycznia kolejna. Mieści się w Gdańskiej Galerii Morena. To już czwarty punkt Energi w Trójmieście, w którym skorzystać można z najnowszych produktów i usług firmy.

Chcemy być blisko naszych klientów – zarówno dosłownie, rozwijając sieć placówek, jak i pod względem oferty. Katalog naszych usług dopasowujemy do aktualnych potrzeb. Zima to czas, w którym wielu z nas narażonych jest na przeziębienia i choroby. Nie pozostajemy na to obojętni. „Multiochrona” to nowa propozycja łącząca pakiet energii elektrycznej z wybranym wariantem ubezpieczenia. Klienci sami decydują, czy potrzebują ubezpieczeń typu:

  • medical assistance – Na ratunek z energią
  • home assistance – Fachowcy
  • lub OC (odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym)

Wprowadzenie modelu oferowania ubezpieczeń w pakiecie „Multiochrona” daje klientowi możliwość wyboru rozwiązania adekwatnego do jego potrzeb, zarówno pod względem zakresu, jak i wariantu. Klienci mają pełną dowolność w konfigurowaniu swojego pakietu ubezpieczenia (pojedynczy albo łączone: dwa bądź trzy).

ML/Energa

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24