Stacje Orlenu najlepsze w Polsce

20 marca 2019, 12:47
840_472_matched__p0yh99_bcb5bb0d23a56c56eafffff2ed9a0d5b
Fot. PKN Orlen
Energetyka24
Energetyka24

DOTYCZY:


PKN Orlen został zwycięzcą dziewięciu z siedemnastu kategorii konkursowych w tegorocznym plebiscycie organizowanym przez BROG B2B, wydawcę m.in. czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store. Spółka otrzymała też najważniejszy tytuł - Stacji Benzynowej Roku 2019.

Niekwestionowanym liderem wśród wszystkich stacji paliw w kraju jest Miejsce Obsługi Podróżnych Michałowice na trasie Łódź – Wrocław należące do PKN ORLEN. Obiekt otrzymał najwyższe noty od ekspertów aż w pięciu kategoriach: innowacja na stacji paliw, nowy obiekt, stacja benzynowa działająca w Miejscu Obsługi Podróżnych, koncept gastronomiczny na stacji benzynowej i stacja benzynowa roku 2019.

- Konsekwentnie rozwijamy segment detaliczny, nie tylko poszerzając ofertę na stacjach paliw, ale również wdrażając innowacyjne rozwiązania. Najlepszym przykładem jest właśnie doceniony przez ekspertów konkursu format drive through w Michałowicach. Co istotne w codziennej działalności pozytywne sygnały odbieramy również od naszych zmotoryzowanych klientów. Doceniają oni przede wszystkim szybkość obsługi oraz wysoką jakość oferowanych produktów. To jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej pracy. – powiedział Wojciech Muszyński, Dyrektor Wykonawczy PKN ORLEN ds. Sprzedaży Detalicznej.

ORLEN DRIVE, pierwsza stacja w formacie drive through w Polsce została uruchomiona  w październiku 2018 r. Można tam zatankować, zamówić produkty gastronomiczne i zapłacić za wszystkie usługi bez konieczności wysiadania z auta. To doskonały  przykład otwartego podejścia do biznesu detalicznego. PKN ORLEN poprzez ten projekt dąży do rozwoju QSR (Quick Service Restaurants) na stacjach paliw i transformacji w kierunku punktów kompleksowej obsługi klientów. Wdrożone rozwiązania sprawiają, że aż 68% transakcji udaje się zrealizować w czasie nie przekraczającym 210 sekund. 

MOP w Michałowicach to nie jedyna stacja w sieci ORLEN wyróżniona w konkursie „Stacja Benzynowa Roku 2019”. Laureatami w poszczególnych kategoriach zostały również takie obiekty jak:
- Stacja PKN ORLEN Nr 682 w Warszawie przy Al. Solidarności, jako firmowa stacja benzynowa koncernu paliwowego;
- Stacja PKN ORLEN Nr 7666 w Krakowie, jako franczyzowa/partnerska stacja benzynowa Koncernu paliwowego z regionu Polska południowa;
- Stacja PKN ORLEN Nr 7106 w Kolnie, jako franczyzowa/partnerska stacja benzynowa Koncernu paliwowego z regionu Polska wschodnia;
- Stacja PKN ORLEN Nr 7387 we Włocławku, jako franczyzowa/partnerska stacja benzynowa Koncernu paliwowego z regionu Polska północna. (Orlen)

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 1
Miu
środa, 20 marca 2019, 22:41

Tylko szeregowi pracownicy tych stacji wiedzą jakim kosztem został ten „sukces” osiągnięty. Orlen robi wszystko co możliwe żeby nie płacić premii, obcina etaty na stacjach, winduje targety. Dla szeregowych pracowników praca na stacji Orlen to katorga!

Tweets Energetyka24