PGE zaprezentuje swoją strategię względem start-upów

19 czerwca 2017, 16:29
Fot. Pixabay

W czwartek, 22 czerwca, o godz. 13.00 w Biznes Klubie na PGE Narodowym, PGE Polska Grupa Energetyczna przedstawi strategię działalności w obszarze start-upów. Przedstawiciele start-upów zainteresowani udziałem w konferencji mogą się rejestrować za pomocą dedykowanej platformy dostępnej tutaj.

Rozwojem innowacyjnych i komercyjnie opłacalnych projektów poprzez inwestowanie w start-upy oraz obejmowanie udziałów w już prosperujących przedsiębiorstwach zajmie się PGE Ventures, innowacyjny fundusz CVC, będący nową linią biznesową Grupy Kapitałowej PGE.

Po konferencji, w której udział weźmie Henryk Baranowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej, odbędzie się panel dyskusyjny pt. „Czego oczekują start-upy od takich korporacji jak Grupa Kapitałowa PGE?”. Dyskusję z udziałem Magdaleny Jackowskiej-Rejman, prezes TechBrainers, Łukasza Feldmana, partnera zarządzającego Prometeia Capital, Julii Szopy, prezes fundacji StartUp Poland oraz Jakuba Kura, prezesa First11, będzie moderował Radek Brzózka.

Zobacz także: PGE pozyskało kredyt na rozwój i modernizacje sieci dystrybucyjnej

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24