Naimski: Nie obawiamy się utraty zysków z tranzytu rosyjskiego gazu

21 czerwca 2017, 17:24
Fot. www.naimski.pl
Energetyka24
Energetyka24

Protesty Polski wobec gazociągu Nord Stream 2 nie są motywowane strachem o utratę zysków płynących z tranzytu rosyjskiego gazu na zachód - uważa Piotr Naimski, cytowany prze Agencję Reutera.

„Polska nie utraci dochodów z tranzytu, ponieważ ich nie ma” - klarował pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej.

Piotr Naimski zauważył, ze zyski naszego kraju z przesyłu rosyjskiego surowca na zachód wynoszą niecałe 21 mln zł. Wynika to z umowy zawartej w roku 2010.

Zobacz także: Gaz-System o wstrzymaniu przesyłu Gazociągiem Jamalskim

Zobacz także: Kryzys jamalski uderzy w Polskę, ale nie w Niemcy [NEWS E24]

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 2
Kiks
środa, 21 czerwca 2017, 18:06

Ścigać powinno się tych, którzy taką umowę podpisali.

Szablą w makówki
piątek, 23 czerwca 2017, 02:48

Niestety Bóg każe was za TKM w PGNiG.Kto był tak głupi,by takich jak Strączyński i Szczeszek dla przykładu pchać i to do dwóch zarządów? TKM rozsadza PiS i szkodzi Polsce od środka. Chciwi dokonuj,a podłości w całym kraju, a wy tego nie widzicie? za tyle krzywd ludzkich poniesiecie karę,bo nie wiem czy Bóg zezwoli wam na wyplenienie własnego TKM.Gdyby zamiast ignorantów PiS postawił na fachowców to problemu by dziś nie było,a tak będzie ich coraz więcej.Róbcie tak dalej tymi nepotycznymi podłymi padalcami,bawcie się aroganci tak dalej.

Tweets Energetyka24