Konferencja "Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice"

21 maja 2018, 12:12
maxresdefault
Fot.: Enea
Energetyka24
Energetyka24

DOTYCZY:


Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w konferencji pt. „Prezentacja nowego bloku energetycznego bloku B11 w Elektrowni Kozienice  - doświadczenia z budowy i oddania do eksploatacji”, która odbędzie się w dniu  13 czerwca br. (środa) w sali konferencyjnej na terenie Elektrowni.

Na konferencji wystąpią najbardziej kompetentni przedstawiciele inwestora i wykonawców, którzy przekażą informacje o powstaniu projektu, parametrach i szczegółach technicznych bloku, przebiegu budowy oraz rozruchu nowego bloku.

Udział w konferencji to również wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na żywo największy w Europie blok węglowy, poznać jego parametry, posłuchać doświadczeń inżynierów z eksploatacji.

Konferencje Izby towarzyszące inwestycjom w energetyce na różnych ich etapach cieszą się największym zainteresowaniem. ENEA i Mitsubishi Hitachi Power System, czyli Inwestor i Lider firm realizujących, pokażą także podczas tej konferencji nad czym aktualnie pracują np. nad współczesnymi technologiami węglowymi dla energetyki.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 8 czerwca br.

Energetyka24 jest partnerem medialnym wydarzenia.

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24