Energetyczne podsumowanie dnia - 25 września 2018 r.

25 września 2018, 16:57
23077057539_b59449ea97_z
Fot. Eliza Radzikowska-Białobrzewsk / Prezydent.pl / Flickr
Energetyka24
Energetyka24

Zapraszamy do lektury energetycznego podsumowania dnia!

Tchórzewski: Termin uruchomienia Baltic Pipe możliwy do dotrzymania

Termin uruchomienia gazociągu Paltic Pipe wyznaczony na jesień roku 2022 jest możliwy do dotrzymania - oświadczył we wtorek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

Kurtyka: COP24 prawdopodobnie najbardziej ambitnym szczytem w historii

Pod względem liczby zadań szczyt klimatyczny COP 24 w Katowicach okazuje się najbardziej historycznym i ambitnym w historii - ocenia w rozmowie z PAP Michał Kurtyka, który pokieruje grudniową konferencją w stolicy Górnego Śląska.

Zmiany w zarządzie Lotos Petrobaltic

Rada Nadzorcza Lotos Petrobaltic wybrała skład zarządu nowej VI kadencji. Od 15 października br. prezesem spółki będzie Grzegorz Strzelczyk, natomiast od 5 listopada br. wiceprezesem ds. Operacyjnych będzie Sławomir Sadowski.

Amerykańskie sankcje nie zaszkodzą handlowi ropą z Iranu? "Nowe kanały płatnicze"

Iran oraz pięciu sygnatariuszy porozumienia ws. irańskiego programu atomowego - Wielka Brytania, Chiny, Francja, Rosja i Niemcy - w poniedziałek uzgodniło, że podejmą działania w celu utrzymania relacji handlowych z Teheranem mimo zapowiedzianych sankcji USA.

PGE Dystrybucja: Spada liczba odbiorców bez prądu

Bez prądu pozostaje ok. 4 tys. odbiorców z województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego - poinformowała w poniedziałek wieczorem spółka PGE Dystrybucja. Zaznaczyła, że awarie zostały w większości usunięte.

Bogdanka inwestuje w drony

LW Bogdanka, najnowocześniejsza kopalnia węgla kamiennego w Polsce wchodząca w skład Grupy Enea, zakupiła trzy drony, które usprawnią prace związane z monitorowaniem zmian na powierzchni zakładu górniczego, a także wyznaczanie objętości składowisk węgla, czy kontrolę inwestycji rekultywacyjnych.

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Reklama
Tweets Energetyka24