Energa: w finansowaniu Ostrołęki C nie rozważano zaangażowania środków z JSW

11 stycznia 2019, 16:15
840_472_matched__pe8bqy_840472matchedpbr09oelektrowniaostrolekacwizualizacja003
Fot. Energa
Energetyka24
Energetyka24

DOTYCZY:


Energa poinformowała, że w modelu finansowania inwestycji Elektrowni Ostrołęka C nie było i nie jest rozważane zaangażowanie w jakikolwiek sposób Funduszu Stabilizacyjnego Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Jak wskazała spółka w swoim komunikacie prasowym, aktualne informacje na temat inwestycji Elektrownia Ostrołęka C przekazywane są w raportach bieżących spółki Energa SA. Na tym etapie precyzowania szczegółów, w strukturze finansowania inwestycji są zaangażowane różne podmioty.

Jednakże Zarząd Energi SA poinformował, że w modelu finansowania inwestycji Elektrowni Ostrołęka C nie było i nie jest rozważane zaangażowanie w jakikolwiek sposób Funduszu Stabilizacyjnego Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Szczegóły dotyczące struktury finansowania realizacji projektu budowy elektrowni w Ostrołęce zostaną przekazane po opublikowaniu raportu spółki Energa SA na ten temat.

jw/materiały prasowe Energa

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 1
Niuniu
piątek, 11 stycznia 2019, 20:37

Czyli jak już pisałem nadal trwa gorączkowe szukanie "jelenia" który skredytuje ten poroniony pomysł inwestycyjny. Niedługo zobaczymy kto zostanie w to umoczony. Jak na razie górnicy się obronili.

Tweets Energetyka24