Już w październiku odbędzie się I Olimpiada Energetyczna

28 czerwca 2019, 14:05
Zrzut ekranu 2019-06-28 o 14.02.44
Energetyka24
Energetyka24

W dniach 4-6 października 2019 roku odbędzie się I Olimpiada Energetyczna skierowana do firm energetycznych, chemicznych i petrochemicznych. Została ona powołana do sportowego życia z myślą o integracji ludzi pracujących w konkurujących na co dzień ze sobą firmach szeroko rozumianych branż energetycznych, branż pokrewnych i ich partnerów biznesowych.

Olimpiada Energetyczna ma za zadanie zgromadzenie w sportowej rywalizacji drużyn reprezentujących ten tak ważny dla naszej gospodarki przemysł. Podczas wydarzenia wyłonimy Mistrzów Olimpiady Energetycznej – Zakopane 2019. W programie olimpiady odbędzie się również specjalny panel z udziałem największych operatorów polskiego biznesu, w trakcie którego omówimy misję naszego projektu pod nazwą DOBRA ENERGIA DLA POLAKÓW.

Wspólna inicjatywa i synergia możliwości pozwoli nam na propagowanie i rozwijanie zamiłowania do energetycznego, zdrowego trybu życia wśród POLAKÓW. We wszystkich działaniach wspierać nas będą wybitni polscy olimpijczycy i eksperci zajmujący się tematyką sportową, profilaktyką medyczną, rolą sportu w integracji pracowników, budowaniu pozytywnych relacji zawodowych i prywatnych – mających zdecydowany wpływ na sukces firmy.

Podczas Olimpiady uczestnicy będą konkurować w ośmiu dyscyplinach: piłce nożnej, koszykówce, siatkówce, lekkiej atletyce, pływaniu, tenisie stołowym, biegu cross country oraz MTB. W czasie wydarzenia można będzie spróbować sił w sportach takich jak: ergometr wioślarski czy nartorolki.

Olimpiadę rozpocznie oficjalne zapalenie znicza, a punktem kulminacyjnym będzie Gala kończąca I Olimpiadę Energetyczną.

Serdecznie zapraszamy na I Olimpiadę Energetyczną i niezapomnianą serię atrakcji sportowych przygotowanych przez Fundację Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego.

Szczegóły dostępne są na www.olimpiadaenergetyczna.pl. Na stronie znajduje się także zakładka umożliwiająca zapisy.

Fundacja Góry Przenosić im. Tytusa Chałubińskiego jest organizatorem wielu wydarzeń sportowych. Od 7 lat prowadzi Biegi Mikołajów, które odbywają się 2 miastach. W 2019 roku po raz pierwszy odbył się charytatywny Bieg Zajączków, z którego dochód przekazano Klinice Transplantacji przy Centrum Zdrowia Dziecka. Fundacja organizuje wszelkiego rodzaju pikniki i okazjonalne imprezy. Do tej pory zajmowała się aktywizacją rodzin i chciałaby rozszerzyć pole działania na pracowników promując zdrowy tryb życia i aktywne spędzanie wolnego czasu.

jw/mat pras.

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Reklama
Tweets Energetyka24