CBA przeszukało mieszkanie wiceprezesa Grupy Azoty ZCh Police

31 sierpnia 2018, 13:33
62d3dc58-57cf-4da0-83c5-3e72476b190c
Fot.: Zakłady Chemiczne Police
Energetyka24
Energetyka24

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego przeszukali mieszkanie wiceprezesa Grupy Azoty Zakładów Chemicznych Police - potwierdził w piątek PAP rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Szczecinie Marcin Lorenc. Przeszukanie ma związek ze śledztwem ws. nieprawidłowości w ZCh Police.

O tym, że funkcjonariusze CBA weszli do mieszkania Tomasza P., jako pierwsze poinformowało Radio Szczecin. Informację o przeszukaniach "m.in. w miejscu zamieszkania wiceprezesa zarządu Zakładów Chemicznych Police S.A. oraz jego syna" podał PAP rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

"Czynności przeprowadziła Delegatura CBA w Szczecinie w związku ze śledztwem dotyczącym nieprawidłowości w ZCh Police S.A., wszczętym w 2018 r." - poinformował prok. Lorenc. Dodał, że obecnie postępowanie prowadzone jest w sprawie. Zaznaczył, że ze względu na początkową fazę śledztwa nie może udzielić bliższych informacji na ten temat.

Według nieoficjalnych informacji Radia Szczecin, "sprawa dotyczy przetargu z początku ubiegłego roku, organizowanego przez Zakłady Chemiczne Police". 

ML/PAP

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24