5 tys. zł od Energi za bardziej ekologiczne ogrzewanie

9 marca 2018, 09:37
piece_akumulacyjne_pasuja_do_kazdego_mieszkania
Fot.:Energa
Energetyka24
Energetyka24

DOTYCZY:


Walka ze smogiem trwa. Energa wdraża kolejne kompleksowe rozwiązania mające poprawić jakość powietrza w Polsce. Po ofertach produktowych, serwisie antysmogowym oraz programie „Oddycham z energią” przyszedł czas na dofinansowanie do zakupu bardziej ekologicznego systemu ogrzewania. Klienci Grupy Energa mogą zyskać do 5 tysięcy złotych oszczędności przy jego zakupie.

Wiosna to idealny czas na remont instalacji grzewczej. Jego rozpoczęcie będzie łatwiejsze, jeśli na rynku pojawia się ciekawa oferta z okazją na dofinansowanie inwestycji. Energa Obrót, we współpracy z Enspirionem, daje swoim klientom szansę wymiany starego, nieekologicznego ogrzewania na nowoczesny system grzewczy. Dodatkowym atutem jest możliwość zakupu pieców akumulacyjnych i pomp ciepła po preferencyjnych cenach.

– Współpraca potęguje korzyści, dlatego Energa Obrót wspólnie z Enspirionem zapewnia pełną obsługę inwestycji, od zakupu nowoczesnych systemów ogrzewania, czyli pieców akumulacyjnych czy pomp ciepła, poprzez ich montaż, przebudowę oraz serwis. Dodatkowo ofertę uzupełniamy dedykowanymi usługami, ciekawymi z perspektywy klientów świadomych tego, jak ważne jest angażowanie się w ochronę środowiska – podkreśla Jarosław Dybowski, prezes zarządu Energi Obrotu.

– Działamy kompleksowo, realizując założenia Strategii Grupy Energa wynikające z tzw. Modelu Biznesowego Integratora. Stawiamy na synergię działań w ramach Grupy Energa. W ramach kampanii antysmogowej Enspiron zapewnia pełne wsparcie wyspecjalizowanych ekspertów na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od doradztwa aż po oddanie instalacji do użytku – dodaje Tomasz Lesiewicz, prezes Enspiriona.

Specjalna oferta promocyjna zakłada dofinansowanie zakupu systemu ogrzewania wykorzystującego piece akumulacyjne lub pompę ciepła w wysokości 20 proc. ceny urządzenia. Klienci zyskują maksymalnie 5 tys. zł. Oferta promocyjna obowiązuje od 1 marca 2018 do 31 grudnia 2018 roku i dotyczy pierwszych 100 zawartych umów na zakup urządzeń. Uzupełnieniem oferty grzewczej są propozycje oparte o taryfę antysmogową „Noc pełna energii” oraz oraz jej wariant uwzgledniający wsparcie fachowców.

ML/Energa

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 5
Erni
sobota, 10 listopada 2018, 10:57

Zgadzam się, znajomi polecili mi żeby sprawdzić raport GUNB przed wyborem steropianu i dzięki temu nie wywaliłem kasy na darmo.

golisz
wtorek, 18 września 2018, 18:43

Najlepszym materiałem do ocieplenia domu jest styropian, ale zawsze należy sprawdzać, czy styropian nie widnieje na czarnej liście GUNB. Kontrole są przeprowadzane na bieżąco i niestety wśród producentów nie spełniających norm jakościowych jest bardzo wielu producentów styropianów.

dexter
środa, 22 sierpnia 2018, 21:44

Pozytywną opinię ITB na pewno ma termoorganika

Lulu
piątek, 20 kwietnia 2018, 19:04

Teraz jest najlepszy czas żeby ocieplić domy i zrobić coś dobrego dla siebie, bliskich i środowiska. Wybierając styropian trzeba jednak pamiętać, żeby przy wyborze izolatora trzeba pamiętać o tym by sprawdzić raporty z badań kontrolnych przeprowadzanych przez GUNB. Jakość to podstawa efektywnej termoizolacji, a z tym bywa różnie

ale_meksyk
czwartek, 19 kwietnia 2018, 19:34

Najlepszym sposobem na smog jest termoizolacja, ale tylko dobrym, sprawdzonym styropianem. Sprawdzajcie czy styropian posiada certyfikat ITB zanim dokonacie zakupu, wielu producentów oszukuje na jakości

Tweets Energetyka24