Reindustrializacja i innowacje na III Forum Przemysłowym w Karpaczu [PATRONAT]

Poniedziałek, 04 Grudnia 2017, 13:58

W dniach 8-10 grudnia odbędzie się III Forum Przemysłowe w Karpaczu. W ramach Forum, które gromadzi co roku najważniejszych przedstawicieli polskiego i europejskiego przemysłu odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń: debat, sesji plenarnych, prezentacji raportów i bloków tematycznych.

Odbywające się już po raz trzeci Forum Przemysłowe to wydarzenie stworzone dla zainicjowania szerokiej debaty na temat kluczowych spraw dotyczących europejskich przemysłu. W ramach trzydniowego spotkania przedstawicieli biznesu i polityki podejmowane są tematy z dziedziny reindustrializacji, gospodarki cyfrowej, rewolucji elektrycznej w motoryzacji, polityki klimatycznej, bezpieczeństwa energetycznego, ale także spraw związanych z turystyką, kulturą i rozrywką.

Uczestnicy Forum w trakcie trzech dni będą starać się znaleźć pytania na następujące pytania: W jaki sposób wprowadzać w życie ambitne plany europejskiej polityki klimatycznej i energetycznej? W jaki sposób wzmocnić konkurencyjność europejskiego przemysłu? Jak wspierać rodzimy kapitał i rodzinne firmy? Jakimi rozwiązaniami wspierać wdrażanie innowacji w przemyśle? Jak najlepiej wykorzystaćpotencjał intelektualny Europy, w szczególności państw tzw. Nowej Europy? 

Więcej informacji o Forum dostępne są tutaj: III Forum Przemysłowe w Karpaczu

Dziękujemy! Twój komentarz został pomyślnie dodany i oczekuje na moderację.

Dodaj komentarz